About Us
Mozu’nun temelleri, zihinde 2018 yılında atılmış olup, kadınların iç dünyasını yansıtma prensipleri üzerine 2020 yılında kurulmuştur. Markamızın kuruluş amacı, en kaliteli ürünleri, ulaşılabilir lüks kategorisinde, şıklık ve özgünlükten ödün vermeden kullanıcıyla buluşturmaktır. Vizyonumuz, sıradışı tasarımlarla kadınların cesurca ve ne istediklerini bilen bir tavırla farklılıklarını ortaya koyabilmeleridir.

Küçüklükten beri renkler ve desenlerle oynayan genç bir kızın hayal dünyasına açılan küçük bir pencere olan MOZU markası, gerek uzakdoğu esintileri gerekse canlı renk skalasıyla kendine özgü modern bir ifade sunmaktadır.

Ürünler günlük hayata yönelik çizgilerle birliştirilerek yenilikçi bir tarz ortaya koyarken, modellerdeki opsiyonel değişikliklere imkan tanıyan tasarımlar, ne istediğini bilen ve farklılığını ortaya koyabilen özel ve özgün kadınlara hitap etmektedir.

Koleksiyon her kadının iç dünyasından yansımalarla Asya'nın güçlü ve asil duruşunu bir araya getirerek global moda dünyasına adım atar. Köklü asya kültürünün, kadınların gizemli ve parlak iç dünyasına uzanan yolculuğu, dünya renkleriyle güçlü bir duruş ortaya koyar. Kilit vurulmuş bu gizem, renkli bir bakış açısıyla çözümlenip estetik bir süzgeçten geçerek dünya kadınlarına sunulmaktadır.